Obratite nam se
- Br. 2, Sanchong First Road, grad Zhongtang, Dongguan, Guangdong, Kina
- sales@aerosolmanufacturers.com
- +8618617260609
300 ml Spraj za mazivo za mazivo za prljavštinu i motocikl
300 ml Spraj za mazivo za mazivo za prljavštinu i motocikl, visoke performanse protiv frižera, sprej protiv rušenja, lanci podmazivanja.pipe mazivo, za lanac i žicu.
Opis
300 ml Spraj za mazivo za mazivo za prljavštinu i motocikl
| *Marka | Herios ili usluga privatne etikete |
| *Stil | Proizvodi za njegu automobila |
| *Naziv proizvoda | 300 ml Spraj za mazivo za mazivo za prljavštinu i motocikl |
| *Volumen | 200ml/250ml/300ml // 450ml/500ml/650ml |
| *Bruto težina | 250 g po računalima ili prilagođena težina |
| *Aplikacija | Spraj za podmazivanje za motociklističke i biciklističke lance |
| *Značajke | Podmamanje lanaca i žice, anti-rusti, anti-fring |
| *OEM/ODM | Prihvatljiv |










Popularni tagovi: 300 ml Spravi za mazivo za mazivo za prljavštinu i motocikl, dobavljači, proizvođači, prilagođeni, na veliko, na prodaju
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit



















