Obratite nam se
- Br. 2, Sanchong First Road, grad Zhongtang, Dongguan, Guangdong, Kina
- sales@aerosolmanufacturers.com
- +8618617260609
450ml Herios Sprej za čišćenje karburatora automobila
450ml Herios Sprem za čišćenje automobila za čišćenje automobila, uklonite mrlje, sigurnu formulu, bez kore, zaštitite auto dijelove.
Opis
450ml Herios Sprej za čišćenje karburatora automobila
| *Marka | Herios ili usluga privatne etikete |
| *Stil | Proizvodi za njegu automobila |
| *Naziv proizvoda | 450ml Herios Sprej za čišćenje karburatora automobila |
| *Volumen | 200ml/250ml/300ml/450ml/500ml/650ml |
| *Bruto težina | 380 g po računalima ili prilagođena težina |
| *Aplikacija | Čisti auto motor, ugljikohidrat i prigušivanje, ubrizgavanje i tako dalje |
| *Značajke | Uklonite mrlje, sigurnu formulu, ne-korosivne, zaštitite auto dijelove. |
| *OEM/ODM | Prihvatljiv |









Popularni tagovi: 450ml Herios Spray Spray, dobavljači, dobavljači, proizvođači, prilagođeni, na veliko, na prodaju
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit



















