Obratite nam se
- Br. 2, Sanchong First Road, grad Zhongtang, Dongguan, Guangdong, Kina
- sales@aerosolmanufacturers.com
- +8618617260609
300 ml herios aerosolni insekticidni sprej
300 ml herios aerosolni insekticidni sprej, ubijte komarci, muhe, žohar, mravi i ostali štetočine.
Opis
300 ml herios aerosolni insekticidni sprej
| *Marka | Herios ili usluga privatne etikete |
| *Stil | Kućni proizvod |
| *Naziv proizvoda | 300 ml herios aerosolni insekticidni sprej |
| *Volumen | 200ml/250ml/300ml // 450ml/500ml/650ml/750ml |
| *Bruto težina | 280 g po računalima ili prilagođena težina |
| *Aplikacija | Insekticidni sprej, ubij komarci, muhe, žohar, mravi i ostali štetočine. |
| *Značajke | Ubiti komarce, muhe, žohar, mrave i druge štetočine. |
| *OEM/ODM | Prihvatljiv |







Popularni tagovi: 300 ml herios aerosolni insekticidni sprej, dobavljači, proizvođači, prilagođeni, na veliko, na prodaju
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit



















