Obratite nam se
- Br. 2, Sanchong First Road, grad Zhongtang, Dongguan, Guangdong, Kina
- sales@aerosolmanufacturers.com
- +8618617260609
355 ml čistač i ispitivač ubrizgavača
355ml Herios Diesel Ubrizgator za čišćenje i ispitivač, uklonite ostatke, smanjite potrošnju goriva, poboljšati snagu.
Opis
355ml Herios Diesel Ubriotor Cleaner i Tester
| *Marka | Herios ili usluga privatne etikete |
| *Stil | automatski dodatak za gorivo |
| *Naziv proizvoda | 355ml Herios Diesel Ubriotor Cleaner i Tester |
| *Volumen | 355ml |
| *Bruto težina | 320 g po računalima ili prilagođena težina |
| *Aplikacija | auto gorivo |
| *Značajke | Uklonite ostatke, smanjite potrošnju goriva, poboljšajte snagu. |
| *OEM/ODM | Prihvatljiv |










Popularni tagovi: 355 ml čistač i ispitivač ubrizgavača, dobavljači, proizvođači, prilagođeni, na veliko, na prodaju
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit



















