Obratite nam se
- Br. 2, Sanchong First Road, grad Zhongtang, Dongguan, Guangdong, Kina
- sales@aerosolmanufacturers.com
- +8618617260609
450ml herios ddrain cijev za čišćenje pjene za čišćenje kućanstva
450ml Herios Ddrain cijev za čišćenje pjene za čišćenje kućanstva, čišćenje pjene za odvod sudopera, sterilizaciju, dezodoriziranje, osvježavajući.
Opis
450ml herios ddrain cijev za čišćenje pjene za čišćenje kućanstva
| *Marka | Herios ili usluga privatne etikete |
| *Stil | Čišćenje kućanstava |
| *Naziv proizvoda | 450ml herios ddrain cijev za čišćenje pjene za čišćenje kućanstva |
| *Volumen | 200ml/250ml/300ml // 450ml/500ml/650ml |
| *Bruto težina | 400 g po računalima ili prilagođena težina |
| *Aplikacija | Čišćenje pjene za odvod sudopera |
| *Značajke | sterilizacija, dezodorizacija, osvježavajuća |
| *OEM/ODM | Prihvatljiv |










Popularni tagovi: 450ml Herios Ddrain cijev za čišćenje pjene za čišćenje kućanstava, dobavljači, proizvođači, prilagođeni, na veliko, na prodaju
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit



















