Obratite nam se
- Br. 2, Sanchong First Road, grad Zhongtang, Dongguan, Guangdong, Kina
- sales@aerosolmanufacturers.com
- +8618617260609
650 ml automatsko napuhavanje guma i brtvilo
650ml Automatsko napuhavanje i brtvilo guma, automatski popravak propuštanja za gume, anti-puknur, napuhavanje guma, brzo popravljanje, automatsko zaptivanje guma.
Opis
650 ml automatsko napuhavanje guma i brtvilo
| *Marka | Herios ili usluga privatne etikete |
| *Stil | Proizvodi za njegu automobila |
| *Naziv proizvoda | 650 ml automatsko napuhavanje guma i brtvilo |
| *Volumen | 250ml/300ml/450ml/500ml/650ml/750ml |
| *Bruto težina | 350 g po računalima ili prilagođena težina |
| *Aplikacija | automatski popravak curenja za gumu |
| *Značajke | Anti-Punktura, brzo popravljanje. |
| *OEM/ODM | Prihvatljiv |









Popularni tagovi: 650ml Automatsko napuhavanje i brtvilo guma, dobavljači, proizvođači, prilagođeni, na veliko, na prodaju
ne
Par
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit





















