Obratite nam se
- Br. 2, Sanchong First Road, grad Zhongtang, Dongguan, Guangdong, Kina
- sales@aerosolmanufacturers.com
- +8618617260609
300ml Herios Spray motociklističkog lanca
300 ml Sprej za čišćenje motociklističkog lanca Herios, za čišćenje bicikla i motocikla. Čišćenje, uklonite ulje, mast, kočiju tekućinu i prljavo.
Opis
300ml Herios Spray motociklističkog lanca
| *Marka | Herios ili usluga privatne etikete |
| *Stil | Proizvodi za njegu automobila |
| *Naziv proizvoda | 300ml Herios Spray motociklističkog lanca |
| *Volumen | 200ml/250ml/300ml // 450ml/500ml/650ml |
| *Bruto težina | 280 g po računalima ili prilagođena težina |
| *Aplikacija | 300 ml Spraj za čišćenje motociklističkih lanaca Herios za lanac bicikla i motocikla |
| *Značajke | Duboko čišćenje, uklonite ulje, mast, kočni tekućina i prljavo. |
| *OEM/ODM | Prihvatljiv |










300ml Herios Spray motociklističkog lanca
| *Marka | Herios ili usluga privatne etikete |
| *Stil | Proizvodi za njegu automobila |
| *Naziv proizvoda | 300ml Herios Spray motociklističkog lanca |
| *Volumen | 200ml/250ml/300ml // 450ml/500ml/650ml |
| *Bruto težina | 280 g po računalima ili prilagođena težina |
| *Aplikacija | Sprej za čišćenje motociklističkih lanaca od 300 ml za čišćenje bicikla i motocikla |
| *Značajke | Duboko čišćenje i jednostavan za upotrebu |
| *OEM/ODM | Prihvatljiv |
Popularni tagovi: 300 ml Spraj za čišćenje motociklističkog lanca Herios, dobavljači, proizvođači, prilagođeni, na veliko, na prodaju
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit


















