Obratite nam se
- Br. 2, Sanchong First Road, grad Zhongtang, Dongguan, Guangdong, Kina
- sales@aerosolmanufacturers.com
- +8618617260609
450ml herios multi boja aerosol grafiti sprej za boje
450ml Herios Multi Colors Aerosol Grafiti sprej za boje, koji se koristi za grafite i automobil, multi -boja za odabir, brzo suhe i boje oporavak.
Opis
450 ml herios multi boja aerosol grafiti sprej za boje
| *Marka | Herios ili usluga privatne etikete |
| *Stil | Proizvodi za njegu automobila |
| *Naziv proizvoda | 450 ml herios multi boja aerosol grafiti sprej za boje |
| *Volumen | 200ml/250ml/300ml // 450ml/500ml/650ml |
| *Bruto težina | 300 g po računalima ili prilagođena težina |
| *Aplikacija | Boja aerosola za automobil i grafite |
| *Značajke | Više boja za odabir, brzo suho i boju se oporavljaju. |
| *OEM/ODM | Prihvatljiv |










Popularni tagovi: 450ml Herios Multi Colors Aerosol Grafiti sprej za boje, dobavljači, proizvođači, prilagođeni, na veliko, na prodaju
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit




















